Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Szkolenie online – 21.04.2021 – Monitorowanie użytkowników – zabezpieczenie interesów pracodawcy a prywatność pracownika

21 kwietnia @ 09:00 - 14:00

W jaki sposób należy nadzorować aktywność na hostach sieciowych oraz zbierać dowody elektroniczne? Jakie rozwiązania powinniśmy stosować w celu ochrony przed metodami wykorzystywanymi przez „sprytnych userów”, którzy często starają się znaleźć luki w stosowanych zabezpieczeniach? Kiedy monitorowanie pracownika na stacji roboczej jest zgodne z prawem?

Na szkoleniu poruszane są problemy techniczne i organizacyjne dotyczące monitorowania użytkownika sieci firmowej. Prowadzący, doświadczony praktyk i trener, przekazuje wiedzę w zakresie wykorzystania narzędzi w codziennej pracy administratora. Na szkoleniu przedstawiane są również rozwiązania formalne, niezbędne do prowadzenia monitoringu zgodnego z prawem.

Nadzór nad użytkownikiem jest również częścią wymagań i zaleceń norm dotyczących bezpieczeństwa informacji. Wykładowca, posiadający praktyczne doświadczenie we wdrażaniu zabezpieczeń, w trakcie szkolenia prezentuje metody niezbędne do spełnienia zapisów normy PN/ISO IEC 27001.

Warsztaty przygotowane zostały dla administratorów systemów, inspektorów ochrony danych, oficerów bezpieczeństwa, kadry kierowniczej.

Szkolenie odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku (środa) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e- mail: szkolenia@it-professional.pl lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210421AC.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia
Czas:
09:00 - 14:00
View Event Website