O firmie

Poznaj historię naszej firmy.

Historia firmy

Firma rozpoczęła działalność w 2008 r. jako artSystems Artur Cieślik, wychodząc naprzeciw potrzebom stale rozwijającego się rynku rozwiązań ochrony informacji i bezpieczeństwa danych przetwarzanych w systemach teleinformatycznych. Obecnie jako ACSEC Sp. z o.o. wspieramy przedsiębiorstwa i instytucje sektora publicznego w podnoszeniu efektywności działania poprzez audyty, konsulting i wsparcie rozwoju systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach danych przetwarzanych w systemach teleinformatycznych, wdrażaniu zasad polityki bezpieczeństwa i szkoleniu personelu, również poprzez własny system e-learning. Stosujemy nowoczesne narzędzia i technologie, dostępne na rynku IT, oraz najnowsze metodyki zgodne z normami ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27002 oraz ISO 22301.

Bezpieczeństwo informacji naszych klientów jest najważniejsze. Chronimy tajemnice zarówno w infrastrukturze klienta, jak i w naszych systemach oraz procesach. Potwierdzeniem jest posiadany przez nas certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001.

Potrzeby klienta są dla nas bardzo ważne, dlatego z dużą starannością dopasowujemy oferowane rozwiązania do specyfiki i charakteru każdej instytucji i firmy. Bazując na bogatym doświadczeniu, jesteśmy partnerem klienta na każdym etapie realizacji projektu – od diagnozy potrzeb po wdrożenie skomplikowanych rozwiązań wraz ze opracowaniem projektu. Jesteśmy solidnym partnerem, stawiamy przede wszystkim na jakość i terminowość realizowanych usług. To właśnie one sprawiły, że zaufało nam liczne grono klientów.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zapraszamy do współpracy.

Zespół ACSEC

Czy chcesz zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz:

Polityka prywatności (pole obowiązkowe)

3 + 2 =

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

NIP: 8992844827
REGON: 369689145
KRS: 0000737840

Napisz do nas:

Zostaw wiadomość

zadzwonimy do Ciebie!