Audyt systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO/IEC 27001)

Bezpieczeństwo informacji jest integralną częścią każdej organizacji.

W działalności jednostek publicznych oraz w biznesie wdrażamy metody skutecznej ochrony przed zagrożeniami dla cennych i często prawnie chronionych danych. Zarządzanie bezpieczeństwem informacji powinno być zintegrowane z innymi procesami w organizacji, jednocześnie zapewniając właściwą skuteczność zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych.

Audyt systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w rozumieniu normy ISO/IEC 27001 pozwala na przeprowadzenie niezależnej oceny, wykonywanej przez certyfikowanych zgodnie z IRCA (International Register of Certificated Auditors) oraz Polskie Centrum Akredytacji audytorów wiodących normy ISO/IEC 27001.

Potrzebujemy audytu szczególnie gdy:

  • posiadamy wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji w rozumieniu normy ISO/IEC 27001,
  • jesteśmy podmiotem publicznym i podlegamy pod wymagania rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych,
  • jesteśmy firmą lub podmiotem publicznym podlegamy pod wymagania ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Audytem zajmujemy się
od ponad 15 lat

Wiemy jak i o co pytać, aby uzyskać obiektywny obraz sytuacji. Sprawdź naszą listę klientów, zapytaj nas o nasze doświadczenia. Przekonaj się, co można osiągnąć efektywnie zarządzając programem audytu.

Bezpieczeństwo

Czy chcesz zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz:

Polityka prywatności (pole obowiązkowe)

4 + 10 =

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

NIP: 8992844827
REGON: 369689145
KRS: 0000737840

Napisz do nas:

Zostaw wiadomość

zadzwonimy do Ciebie!