Skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem informacji

Efektywne bezpieczeństwo informacji to proces, który obok czynników technicznych uwzględnia także aspekty infrastrukturalne, prawno-organizacyjne i personalne.

Doświadczenie w zakresie budowania systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI), przeprowadzania audytów bezpieczeństwa danych oraz wdrażania polityk bezpieczeństwa informacji, pozwala nam doradzać przy realizacji tego procesu, nie tylko poprzez usługi naszej firmy w zakresie wdrażania i optymalizacji systemów zarządzania bezpieczeństwem i ochroną w infrastrukturze teleinformatycznej, ale także poprzez dostarczanie wiedzy w formie szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta.

Na bazie uznanych norm i kryteriów, sprawdzamy, doradzamy i wdrażamy odpowiednie narzędzia oraz szkolimy personel, dzięki czemu procesy bezpieczeństwa informacji oraz zarządzania przetwarzanymi danymi będą spełniać wymagania nakładane na organizację, jak również staną się wartością dodaną do całościowego systemu zarządzania w jednostce lub firmie.

Wdrożenie bezpieczeństwa informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001 oraz konsultacje przeprowadziliśmy w wielu firmach, instytucjach i uczelniach wyższych w całym kraju.

Czy chcesz zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz:

Polityka prywatności (pole obowiązkowe)

4 + 15 =

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

NIP: 8992844827
REGON: 369689145
KRS: 0000737840

Napisz do nas:

Zostaw wiadomość

zadzwonimy do Ciebie!