Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie online – 15.04.2021 – Procedury zarządzania usługami IT podmiotu realizującego zadania publiczne

15 kwietnia @ 09:00 - 14:00

W jednostkach realizujących zadania publiczne ważnym obowiązkiem jest zarządzanie usługamiinformatycznymi. Jak wskazują wyniki kontroli, jest to również aspekt zarządzania często pomijany w dokumentacjach. Realizacja tego wymogu wynika z praktyk zapisanych w normie ISO/IEC 20000, a także publikowanych przez ISACA w metodyce COBIT. Brak ustanowienia zasad eksploatacji zasobów systemów przy jednoczesnym braku monitorowania poziomów usług (również tych dostarczanych przez inne podmioty) może prowadzić do poważnych naruszeń wymagań prawnych nałożonych na jednostki.

W trakcie szkolenia prowadzący postara się w klarowny sposób wyjaśnić wszelkie niejasności, wskazać na punktykrytyczne zarządzania usługami IT podmiotu realizującego zadania publiczne i przedstawić sposoby zabezpieczenia się przed ich negatywnymi konsekwencjami.

Warsztaty przygotowane zostały dla kadry IT, jak i zarządzających jednostkami zaangażowanych w proces monitorowania zadań wykonywanych z wykorzystaniem systemów informatycznych.

Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2021 roku (czwartek) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@it-professional.pl lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210415AC.

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Czas:
09:00 - 14:00
View Wydarzenie Website