Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Szkolenie online – 22.04.2021 – Ochrona danych osobowych i prywatności w fazie projektowania oraz domyślna ochrona danych – Data Protection by Design & Default (DPbDD) w projektach informatycznych

22 kwietnia @ 09:00 - 14:00

W trakcie szkolenia prowadzący postara się w klarowny sposób wyjaśnić wszelkie niejasności związane z realizacją wymagań art. 25 RODO, zapewnieniem prywatności w procedurach uruchamiania nowych projektów, środkami technicznymi i organizacyjnymi, jakie należy wdrożyć w fazie projektowania i przetwarzania danych osobowych, konsekwencjami naruszenia art. 25 RODO oraz opracowaniem instrukcji ochrony danych w fazie projektowania i domyślnej ochrony danych.

Warsztaty przygotowane zostały dla administratorów systemów, inspektorów ochrony danych, oficerów bezpieczeństwa, do osób, do których zadań należy projektowanie lub zmiana regulacji wewnętrznych oraz programów i aplikacji IT, w których przetwarzane będą dane osobowe.

Szkolenie odbędzie się 22 kwietnia 2021 roku (czwartek) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@it-professional.pl lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210422AC.

Szczegóły

Data:
22 kwietnia
Czas:
09:00 - 14:00
View Event Website