Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie online – 25.02.2021 – Zachowanie ciągłości działania systemów informatycznych – planowanie, dobre praktyki, dokumentacja

25 lutego @ 09:00 - 14:00

W obecnym czasie firmy i urzędy nie mogą funkcjonować bez systemów informatycznych. Coraz trudniej bronić się przed atakami typu DDoS oraz Zero Day. Dlatego odpowiednia reakcja na incydent staje się krytycznym elementemadministracji systemami. Zachowanie ciągłości działania krytycznych serwerów i pozostałej infrastruktury staje się jednym z najważniejszych zadań działów IT. Również komórki organizacyjne odpowiedzialne za politykębezpieczeństwa powinny tworzyć procedury pozwalające na właściwe postępowanie w sytuacji awaryjnej lub po wykryciu incydentu.

Na szkoleniu uczestnicy nauczą się, jak tworzyć plany ciągłości działania oraz instrukcje odzyskiwania systemów po awarii. Jednocześnie prowadzący przedstawi najważniejsze metody zarządzania ciągłością oraz techniki identyfikacji punktów krytycznych w infrastrukturze informatycznej. Szkolenie poparte jest praktycznymi przykładami rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych.

Każdy z uczestników otrzyma przykładową procedurę oraz plan zachowania ciągłości działania. Warsztaty przygotowane zostały dla administratorów systemów, inspektorów ochrony danych, oficerów bezpieczeństwa, kadry kierowniczej.

Szkolenie odbędzie się 25 lutego 2021 roku (czwartek) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@it-professional.pl lub numer formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210225AC.

Szczegóły

Data:
25 lutego
Czas:
09:00 - 14:00
Strona internetowa:
https://online.it-professional.pl/210225AC/