Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie online – 24.02.2021 – Bezpieczeństwo systemów informatycznych dla Inspektorów Ochrony Danych

24 lutego @ 09:00 - 14:00

Inspektor Ochrony Danych odpowiada za monitorowanie zgodności i rekomendacje w obszarach informatycznym, fizycznym oraz organizacyjnym. Aby przeprowadzić szacowanie ryzyka, ocenić skuteczność, zrozumieć architekturę, Inspektor Ochrony Danych powinien posiadać podstawową wiedzę o zabezpieczeniach i sposobach ochrony danych osobowych w systemach informatycznych.

Podczas szkolenia prowadzący przystępnie i praktycznie wyjaśni: jak nie informatyk powinien rozmawiać z adminem? jaka jest rola IOD w bezpieczeństwie IT? czego IOD może oczekiwać od IT i jak to osiągnąć? jakich dokumentów wymagać od IT i jak pomóc ich tworzeniu? co rozumiemy pod pojęciami z obszaru IT typu UTM, DMZ itp.?

Na szkoleniu omówione zostaną również przykłady zabezpieczeń oraz dokumentacji IT, których zapisy mogą byćstosowane w celu organizacji obszaru informatycznego. Jedną z najważniejszych części szkolenia będzie omówienie pytań kierowanych do IT w celu ustalenia stanu ochrony danych osobowych w systemach informatycznych.

Warsztaty przygotowane zostały dla najliczniejszej w polskich realiach grupy: administratorów systemów, inspektorów ochrony danych, audytorów wewnętrznych, kierowników jednostek organizacyjnych, reprezentantów podmiotów realizujących zadania publiczne.

Szkolenie odbędzie się 24 lutego 2021 roku (środa) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@it-professional.pl lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210224AC. W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 71 798 48 40.

Szczegóły

Data:
24 lutego
Czas:
09:00 - 14:00
Strona internetowa:
https://online.it-professional.pl/210224AC/