Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie online – 17.03.2021 – PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W DZIALE IT – projektowanie i wdrażanie zabezpieczeń

17 marca @ 09:00 - 14:00

W trakcie warsztatów, przygotowanych z myślą o praktykach w zakresie zarządzania IT, przedstawione zostaną przykłady projektów bezpiecznych sieci oraz zagadnienia monitorowania i nadzoru. Uczestnicy wraz z prowadzącym będą mieli możliwość zbudowania bezpiecznej struktury nadzoru nad podatnościami i zabezpieczeniami, zgodnie z zaleceniami wynikającymi z dobrych praktyk oraz norm. Ponadto prowadzący przedstawi sprawdzone procedury i instrukcje związane z zarządzaniem bezpieczeństwem danych w sieciach i systemach informatycznych.

Szkolenie przeznaczone jest dla doświadczonych administratorów odpowiedzialnych za ochronę informacji w sieciach i systemach informatycznych, w szczególności kierowników działów IT, administratorów sieci i systemów informatycznych oraz oficerów bezpieczeństwa informacji.

Szkolenie odbędzie się 17 marca 2021 roku (środa) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@it-professional.pl lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210317AC.

Szczegóły

Data:
17 marca
Czas:
09:00 - 14:00
View Wydarzenie Website