Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Szkolenie online – 12.05.2021 – Zachowanie ciągłości działania systemów informatycznych – planowanie, dobre praktyki, dokumentacja

12 maja @ 09:00 - 14:00

W obecnym czasie firmy i urzędy nie mogą funkcjonować bez systemów informatycznych. Coraz trudniej bronić się przed atakami typu DDoS oraz Zero Day. Dlatego odpowiednia reakcja na incydent staje się krytycznym elementemadministracji systemami. Zachowanie ciągłości działania krytycznych serwerów i pozostałej infrastruktury staje się jednym z najważniejszych zadań działów IT. Również komórki organizacyjne odpowiedzialne za politykę bezpieczeństwa powinny tworzyć procedury pozwalające na właściwe postępowanie w sytuacji awaryjnej lub po wykryciu incydentu.

Na szkoleniu uczestnicy nauczą się, jak tworzyć plany ciągłości działania oraz instrukcje odzyskiwania systemów po awarii. Jednocześnie prowadzący przedstawi najważniejsze metody zarządzania ciągłością oraz techniki identyfikacji punktów krytycznych w infrastrukturze informatycznej. Szkolenie poparte jest praktycznymi przykładami rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych.

Każdy z uczestników otrzyma przykładową procedurę oraz plan zachowania ciągłości działania. Warsztaty przygotowane zostały dla administratorów systemów, inspektorów ochrony danych, oficerów

bezpieczeństwa, kadry kierowniczej.

Szkolenie odbędzie się 12 maja 2021 roku (środa) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@it-professional.pl lub wypełnienie formularza na stronie www: online.it-professional.pl/210512AC.

Szczegóły

Data:
12 maja
Czas:
09:00 - 14:00
View Wydarzenie Website